Pewnie wydaje ci się, że wiesz, jak duże są te obiekty, ale się mylisz

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Objętość Wielkiej Piramidy w Gizie dwukrotnie przewyższa Houston Astrodome – czyli gigantyczny wielofunkcyjny stadion sportowy pod kopułą. Długość największej amerykańskiej flagi wynosi półtora, a szerokość tyle co jedno boisko piłkarskie. Każda z gwiazdek na fladze ma wysokość pięciu metrów! Największe stworzenie, jakie kiedykolwiek latało po naszej planecie, ważyło więcej niż fortepian. Rozpiętość jego skrzydeł była dłuższa niż sześć małżeńskich łoży. Chcemy nieustannie zadziwiać was ciekawostkami o świecie. Dziś porozmawiamy o największych i najmniejszych rzeczach na Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.