Pewnego razu na rozlewiskach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wody Gangesu i Brahmaputry wypływają z niedostępnych terenów Tybetu i Nepalu, a kończą swój bieg w Zatoce Bengalskiej. Ujście obu rzek tworzy największą na świecie deltę zwaną Sundarban. Okoliczni rybacy w sezonie połowów mieszkają na łodziach, z dala od rodziny. Podobnie jak ich przodkowie w łowieniu ryb wykorzystują do pomocy wydry. Te niezwykłe zwierzęta towarzyszą im przez cały długi okres połowów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.