Personel pokładowy zdradza, co się dzieje podczas pustych przelotów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie stewarda, tańczącego albo jedzącego posiłki przeznaczone dla pasażerów? Brzmi nieprawdopodobnie, prawda? Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co załoga robi podczas pustych lotów, to twój szczęśliwy dzień. The sky is the limit! Zaskoczy cię to, jak kreatywny potrafi być personel pokładowy, kiedy nie musi działać według protokołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.