Parki narodowe

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Parki narodowe. Bogactwo fauny i flory. Co roku miliony ludzi odwiedzają niezwykłe miejsca na ziemi – Parki Narodowe Ameryki Północnej. Oregon, Utah, California, Alaska, Floryda, Hawaje to tylko niektóre z 16 niezwykłych miejsc, które prezentowane są na filmie. Unikalne zdjęcia i wspaniała muzyka przeniosą Cię do krain, gdzie czas płynie wolniej a życie toczy się własnym rytmem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.