Papuga malowana palcami. Niesamowity pomysł na obraz

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sammy bardzo chce coś namalować. Ale niestety nie może znaleźć pędzla! Na szczęście Sue ma świetny pomysł na rozwiązanie tego problemu! Dziś namalujemy niezwykły obraz. Rezultat was zaskoczy! Poprzednio malowaliśmy patyczkami higienicznymi i balonami. Tym razem nie będą potrzebne! Będziemy malować palcami! Mamy płótni i farby akrylowe. Dzięki temu stworzymy piękną, dużą papugę – arę czerwoną! Malowanie palcami to łatwa technika. Nabieramy farbę i nakładamy na płótno. Wykorzystamy jasne, soczyste kolory – błękit, czerwień, zieleń i pomarańcz! Kochani, swoją drogą, nie musicie robić tego, co my – wybierzcie własne barwy do malowania. W ten sposób otrzymaliśmy wspaniałą papugę w locie. Nie korzystaliśmy z pędzli. To magia, co nie? Malowanie palcami to świetny sposób na zabawę z przyjaciółmi i rodzicami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.