Papierowy domek, który można łatwo przenosić

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sammy postanowił zostać projektantem wnętrz. Ale musi przynieść próbki na rozmowę o pracę. Sue ma już pomysł, jak pomoże przyjacielowi! Jak zapewne zgadliście, zbuduje kolejny domek! Tym razem niepotrzebne będą małe cegły i cement. Wystarczy linijka i ołówek! Nasz dom będzie zrobiony z papieru. Będzie miał cztery pomieszczenia: sypialnię, łazienkę, kuchnię i pokój dzienny. Wszystkie meble w pokojach również będą papierowe. Wystarczy wyobraźnia, żeby stworzyć swój własny dom marzeń! Najfajniejsze jest to, że nasz domek będzie składany! To oznacza, że będzie go można wszędzie zabrać – w podróż lub odwiedziny u przyjaciół. To prosty, ale ciekawy projekt, który z łatwością powtórzycie! Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.