Pająki potrafią skakać wyżej niż ty

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy lubicie poznawać ciekawostki o zwierzętach z całego świata? Przed wami nowe zestawienie faktów o zwierzętach, które na pewno was zaskoczy! Fikające lemury i podskakujące żyrafy! Pewnie nawet nie podejrzewaliście, że takie zestawienie wam się przyda: które zwierzęta skaczą najwyżej i gdzie na liście plasuje się człowiek? Które stworzenia mogą skakać? Czy to prawda, że słonie nie potrafią? Które zwierzę skacze najwyżej? Zostańcie z nami, żeby odkryć, w jakim miejscu wasz skok byłby astronomiczny, a gdzie wręcz niemożliwy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.