Ozdób bluzę haftem pętelkowym

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sue kupiła zwykłą bluzę, ale postanowiła, że chce na niej pokazać wszystko, co lubi ona i Sammy! Tak więc ozdóbmy tę bluzę haftem pętelkowym! Potrzebne będzie płótno, wielokolorowa włóczka, specjalna igła i tamborek. Najpierw trzeba narysować pożądany wzór. Potem specjalną nicią wyhaftujemy ten wzór tak, żeby był w dotyku przyjemny jak dywan. Pamiętajcie, że możecie wyhaftować, co zechcecie! Czy to ulubione słodycze, postacie z bajek, czy śmieszne bazgroły. Kiedy przygotujecie wzór, wytnijcie go i przyszyjcie do bluzy. I oto zamieniliśmy zwyczajne ciuchy w wyjątkowe. Obejrzyjcie nasz film, a nauczycie się haftu pętelkowego. Będziecie potem mogli tworzyć własne dzieła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.