Oto powód, dla którego drzemka smartfona trwa 9 minut

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dzisiejsza technologia poczyniła nieprawdopodobne postępy. Mimo to, wciąż niewiele wiemy o smartfonach, z których korzystamy na co dzień. Dlaczego drzemka trwa 9 minut? Co się stanie, gdy ją wyłączymy? Aby się tego dowiedzieć, musimy zagłębić się w historię budzika. Przedstawiamy 25 niesamowitych ciekawostek o telefonie, który prawdopodobnie trzymasz w dłoni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.