Oto największe stworzenia w całej historii Ziemi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Świat zamieszkuje ogromna liczba różnych stworzeń: od maleńkich po prawdziwe giganty. W czasach prehistorycznych olbrzymy występowały powszechnie. I nie da się ich porównywać z gigantami, które od czasu do czasu pojawiają się w obecnie istniejących gatunkach. Zarówno małe, jak i duże cieszą się sporym zainteresowaniem miłośników zwierząt. A w dzisiejszym odcinku opowiem wam o największym stworzeniu wszech czasów, a także o innych bardzo wielkich zwierzętach w całej historii Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.