Oto dlaczego ludzie boją się przyjechać na tę wyspę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na Oceanie Atlantyckim, 65 kilometrów od wybrzeży Brazylii, znajduje się piękna wyspa, która… stanowi jedno z najdziwniejszych miejsc na Ziemi. Jest łatwo dostępna, ma niekończącą się linię plaży, można znaleźć na niej strome skały idealne do ​​wspinaczki i bujną tropikalną zieleń… Jednak nie ma tam ani jednego hotelu, po pięknych skałach nikt nie wędruje, żaden człowiek nie ogląda malowniczych zachodów słońca nad oceanem, a dzieci nie budują na plaży zamków z piasku. Ludzie opuścili to miejsce dawno temu i najprawdopodobniej nigdy tam nie wrócą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.