Ostatnie zdjęcia niesamowitych zwierząt, które już wyginęły!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W historii Ziemi ponad 99,9 procent wszystkich gatunków, które kiedykolwiek istniały, wyginęło. Szacuje się, że około 50 miliardów gatunków, które niegdyś wędrowały po naszym globie, zniknęło jakiś czas temu. Ale czy dotyczy to wszystkich przypadków? Zawsze znajdą się ludzie, którzy twierdzą, że widzieli zwierzęta, które nie powinny już istnieć! W dzisiejszym filmie możecie usłyszeć o tych wyjątkowych doniesieniach i o tym, których fascynujących stworzeń niestety już nie spotkamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.