Opuszczone rezydencje, za które chcą niesamowite pieniądze!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy widziałeś kiedyś ogromną rezydencję z wybitymi oknami i ścianami pokrytymi graffiti? Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego jest opuszczona? Niektóre ogromne zapomniane domy można przekształcić w luksusowe mieszkania, ale mimo ich zniszczonego stanu, wciąż żąda się za nie ogromnych sum pieniędzy. Nawet gdybyś mógł je kupić, niektóre domy skrywają tajemnice, które mogą zniechęcić nabywców. Przyjrzyjmy się niektórym z najbardziej niesamowitych opuszczonych rezydencji na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.