Opowieści zza siedmiu mórz – Yavad, opiekun zwierząt

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Położony na równinie Teraj Chitwan jest największym parkiem narodowym Nepalu. Jego nazwa oznacza “serce dżungli”. Mieszkające tu zwierzęta – między innymi tygrysy, lamparty i legendarne nosorożce indyjskie – mają swojego anioła stróża. To Yadav, pracownik Centrum Badań i Opieki Weterynaryjnej o nazwie „Projekt Tygrys”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.