Opowieści zza siedmiu mórz – Poławiacze mahi mahi

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wody Polinezji od zawsze fascynowały człowieka. Rangiroa, największy atol archipelagu Tuamotu, zajmuje ponad 80 km². Mieszkańcy archipelagu zwanego czasami “wyspami złego morza” otaczają ocean jednocześnie czcią i nabożnym lękiem. Mimo że tradycyjne techniki połowu dawno uległy zmianie, stare przesądy są wciąż głęboko zakorzenione w umysłach tutejszych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.