Opowieści zza siedmiu mórz – Pachnące łodzie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Dawno dawno temu Sindbad Żeglarz zauważył z pokładu swego statku Archipelag Komorów. Nadał mu nazwę “Juzur al-Qamar” czyli “wyspy księżycowe”. Z czasem słowo Qamar przekształciło się w Komory. Przez wieki żeglarze z archipelagu używali niewielkich łódek znanych od czasów, gdy Arabowie pływali wyłącznie po falach Morza Czerwonego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.