Opowieści z Królestwa Narnii

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Podczas II wojny światowej czworo dzieci: Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja zostaje ewakuowanych na wieś. Zamieszkują w dużym domu będącym własnością starego Profesora. Najpierw Łucja, potem Edmund, a w końcu cała czwórka znajduje wiodącą przez starą szafę drogę do Narnii, magicznej krainy zamieszkiwanej przez mówiące zwierzęta i mityczne stworzenia jak fauny czy karły. Narnia znajduje się jednak pod władzą złej Białej Czarownicy, która sprawia, że zawsze jest zima, ale nigdy nie ma Bożego Narodzenia. Dzieci muszą walczyć z okrutnymi stworami i uporać się ze zdradą oraz perfidią, zdobywając jednak równocześnie wiernych przyjaciół. Ostatecznie, z pomocą Lwa Aslana, pokonują Białą Czarownicę sprawiając, że wiosna i wolność wracają do Narnii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.