Opowieść o kobiecie, która przetrwała trzy katastrofy statków

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Ludzie, którzy przetrwali zatopienie statku, często już do końca życia boją się wody. Ale kobieta, której historię dziś usłyszycie, przetrwała nie jedną, nawet nie dwie, ale trzy katastrofy i nadal pracowała na statkach wycieczkowych jako stewardessa. Nazywała się Violet Jessop – Panna Niezatapialna! Początkowo to jej matka pracowała jako stewardessa na morzu, ale kiedy zachorowała, młoda Violet poszła w jej ślady. Pierwsze dwa lata upłynęły jej spokojnie. Aż w pewnym momencie w życiu dziewczyny rozpoczęła się seria niewiarygodnych zdarzeń – albo dość niefortunnych, zależy jak na to spojrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.