Olbrzymi borsuk, który pożerał dinozaury

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnie wydaje wam się, że w epoce dinozaurów wszystkie ssaki żyły w cieniu tych wielkich gadów. A czy słyszeliście o stworzeniu przypominającym borsuka, zwanym Repenomamusem? Był to największy ssak tamtych czasów, który lubił sobie okazjonalnie pożreć… dinozaura! Tak, młode gady uciekały w popłochu przed tym potwornym borsukiem! Ale na świecie istniało wiele innych mało znanych prehistorycznych zwierząt, które na szczęście dla nas nie dożyły naszych czasów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.