Olbrzymi borsuk, który pożerał dinozaury

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnie wydaje wam się, że w epoce dinozaurów wszystkie ssaki żyły w cieniu tych wielkich gadów. A czy słyszeliście o stworzeniu przypominającym borsuka, zwanym Repenomamusem? Był to największy ssak tamtych czasów, który lubił sobie okazjonalnie pożreć… dinozaura! Tak, młode gady uciekały w popłochu przed tym potwornym borsukiem! Ale na świecie istniało wiele innych mało znanych prehistorycznych zwierząt, które na szczęście dla nas nie dożyły naszych czasów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.