Ojciec odciął córce nogę! Historia, od której poczujecie ciarki…

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dzisiejszym bohaterem filmu będzie człowiek-legenda, wybitny chirurg Ramaz Datiaszwili. Gdyby wszyscy lekarze byli jak Ramaz, mniej osób by chorowało. Obejrzyjcie do końca, a zobaczycie, jak potoczą się jego losy oraz losy pacjentki, którą uratował.

1 komentarz

  1. Czemu nie ma nic w internecie o tym lekarzu opisane kim był normalnie ramaz datiaszwili człowiek by chciał wiedzieć kto to co za wybitny ktoś a tu nic nie piszą o tak mądrym kimś pomóżcie coś odpuszczę fonue dajcie jakieś nowinki inne filmiki co robi itd.itp.vuekawe o nim oglądałam film ale potem nic szkoda chcę więcej wiedzieć może książki są i inne …. pozdrawiam dziękuję będę czekać Maria …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.