Ogromne złoża pierwiastków i metali szlachetnych odkryte w Afganistanie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Afganistan to śródlądowy, górzysty i wielonarodowy kraj. Stał się zakładnikiem własnej geografii. Jego obszar dzielą górskie grzbiety, które nie raz okazywały się zdradzieckie i bezlitosne. Hamują one rozwój usług publicznych, a także paraliżują próby zapewnienia stabilności i dobrobytu. Konflikty zbrojne pozostawiły ogromny ślad w historii tego państwa, ale jednocześnie to właśnie w górach Afganistanu może kryć się rozwiązanie tego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.