Ogniskowa stylistyka – Jak zrobić koronę?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

W drugim odcinku “Ogniskowej stylistki” z Młodzieżowej Tv Zuzia i Klaudia prezentują jak zrobić koronę z włosów. Podstawową stosowaną techniką, której możecie się przy tej okazji nauczyć, jest warkocz dobierany. Wydzielamy większe pasmo włosów nad czołem i rozdzielamy je na 3 równe pasma. Zaplatanie zaczynamy od złapania 3 pasm w jedną rękę. Pasma włosów powinny być od siebie oddzielone. Drugą ręką dobieramy dodatkowe pasmo z boku głowy i dołączamy do najbliższego pasma. Połączone pasmo z prawej strony przekładamy na środek itd… Najlepiej, zamiast czytać, zobaczcie jak to się robi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.