Ogniskowa stylistyka – Jak zrobić koronę?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W drugim odcinku „Ogniskowej stylistki” z Młodzieżowej Tv Zuzia i Klaudia prezentują jak zrobić koronę z włosów. Podstawową stosowaną techniką, której możecie się przy tej okazji nauczyć, jest warkocz dobierany. Wydzielamy większe pasmo włosów nad czołem i rozdzielamy je na 3 równe pasma. Zaplatanie zaczynamy od złapania 3 pasm w jedną rękę. Pasma włosów powinny być od siebie oddzielone. Drugą ręką dobieramy dodatkowe pasmo z boku głowy i dołączamy do najbliższego pasma. Połączone pasmo z prawej strony przekładamy na środek itd… Najlepiej, zamiast czytać, zobaczcie jak to się robi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.