Ogniskowa stylistyka – Jak zrobić holenderski warkocz?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Prezentujemy Wam pierwszy odcinek nowego cyklu pt. “Ogniskowa stylistka” z Młodzieżowej Tv. Zaczniemy od fryzur. Wszak włosy dla każdej kobiety to skarb narodowy. Julia i Oliwia pokazują jak najłatwiej zrobić dwa warkocze bokserskie, zwane inaczej warkoczem holenderskim. Zaczynamy od przedziałka, wydzielenia pasma włosów i podzielenia go na trzy mniejsze. Potem następuje pląs palców i dłoni – zobaczycie to na filmie – gotowy warkocz spinamy gumka do włosów. I voilà wszystko gotowe. Ach, zapomniałbym, jeszcze zwiększenie objętości warkocza. Prosta sztuczka a efekt…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.