Ogniskowa stylistyka – Dwa koki na głowie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Pewnie nie uczesałybyście się do szkoły jak XVIII-o wieczne francuskie dwórki. Piętrowe koafiury czasów rokoka, wznoszono w tych czasach na wzór ciężkich budowli. Były tak skomplikowane, że kobiety czesały się raz w miesiącu. O zgrozo! włosy myły raz w roku około Wielkiej Nocy. Wspaniałe, pudrowane “dzieła sztuki” na ich głowach były siedliskiem chorób i insektów. I nie mamy na myśli tylko pospolitych wszy. W piętrowej fryzurze Ludwiki XVI zalęgły się pewnego razu… myszy. Zuzia i Zosia z warszawskiej Pragi pokażą Wam dziś jak łatwo i szybko zrobić dwa koki na głowie. Zaczynamy oczywiście od równego przedziałka po środku głowy. Następnie jedną połowę włosów podpinamy na przykład spinkami a drugą spinamy gumką w klasycznego kucyka. Kolejnym krokiem jest tapirowanie włosów zebranych w kuca i ułożenie ich w kok. Jak się to robi krok po kroku zobaczcie na naszym filmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.