Odyseusze Umysłu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Odyseja Umysłu to amerykański projekt realizowany w Polsce od 20 lat. Uczy kreatywnego myślenia, otwartości i samodzielności. Olsztyńscy Odyseusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w ogólnopolskich eliminacjach zajęli 2. miejsce. Mają szansę stanąć do rywalizacji w USA – jednak potrzebują pieniędzy. Rozmowa w studiu Telewizji Kopernik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.