Odkryto starożytne miasto położone pośrodku niczego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Archeolodzy nieustannie dokonują nowych i niezwykłych odkryć, które wzbogacają naszą wiedzę o coraz ciekawsze fakty. Niesamowite nowe przedmioty i artefakty pojawiają się na całym świecie przez cały czas. Nigdy nie znudzi nam się odkrywanie historii na temat rzeczy i ludzi z przeszłości. Oto zbiór kilku z naszych ulubionych odkryć archeologicznych ostatnich czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.