Odkryto jaskinię odciętą od świata przez ponad 5 milionów lat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiele się zmieniło na naszej planecie na przestrzeni milionów lat: epoki lodowcowe, ruchy płyt tektonicznych, powodzie na skalę globalną, meteoryty. Pojawiały się i wymierały tysiące gatunków zwierząt, a w międzyczasie pojawił się człowiek. Teraz wyobraźcie sobie miejsce odizolowane od reszty świata przez 5,5 miliona lat, a może nawet dłużej. Do 1986 roku w jaskini Movile nie postała ludzka stopa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.