Odkryto jaskinię odciętą od świata przez ponad 5 milionów lat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiele się zmieniło na naszej planecie na przestrzeni milionów lat: epoki lodowcowe, ruchy płyt tektonicznych, powodzie na skalę globalną, meteoryty. Pojawiały się i wymierały tysiące gatunków zwierząt, a w międzyczasie pojawił się człowiek. Teraz wyobraźcie sobie miejsce odizolowane od reszty świata przez 5,5 miliona lat, a może nawet dłużej. Do 1986 roku w jaskini Movile nie postała ludzka stopa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.