Odkrycie we Włoszech wprawiło w osłupienie naukowców!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Współczesny Rzym we Włoszech jest zbudowany na tym starożytnym, ale nie oznacza to, że wszystkie budynki stworzone przez starożytnych Rzymian zostały stracone. Oznacza to tylko, że trzeba trochę pokopać. Archeolodzy codziennie odkrywają niesamowite rzeczy, które dają nam wiele odpowiedzi na temat naszej przeszłości. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka takich niezwykłych odkryć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.