Odkrycie na pustyni zaszokowało cały świat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak wszyscy wiemy, pustynie charakteryzują się brakiem opadów. Mają suchą glebę i mało wody powierzchniowej lub nie mają jej wcale. Są tak gorące, że deszcz wyparowuje, zanim dotrze do ziemi, a jeśli tak się stanie, często otrzymują mniej niż 25 cm deszczu rocznie. Jasne, nasza planeta wygląda jak wodnisty niebieski marmur z kosmosu, ale jedna trzecia powierzchni ziemi jest częściowo lub całkowicie pustynna, ale to w żaden sposób nie oznacza, że nie ma tam fajnych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.