Od 4 miliardów lat wewnątrz Ziemi ukrywa się inna planeta

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dlaczego odkrywanie kosmosu jest tak ważne? Ponieważ pozwala nam lepiej poznać Ziemię! Jest tyle pytań, na które szukamy odpowiedzi. Na przykład: „A gdyby Ziemia miała pierścienie?” „Co by było, gdyby Ziemia nie miała żadnego księżyca?” A co, jeśli w naszej planecie kryje się inna? To akurat prawda! Naukowcy uważają, że we wnętrzu Ziemi znaleźli pozostałości całej planety, która wiele lat temu uderzyła w naszą! I w dalszym ciągu tam jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.