Ochrona Marsa przed ziemskimi bakteriami

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy ludzie powinni obawiać się obcych, czy to kosmos powinien obawiać się przybyszy z Ziemi? Co by było, gdyby okazało się, że misje badawcze przenoszą bakterie lądowe zdolne do przetrwania podróży? Pasjonujący i odkrywczy dokument o nieznanym aspekcie kosmonautyki. Każda maszyna do eksploracji przestrzeni kosmicznej, zanim wyruszy w drogę, przechodzi przez całkowicie sterylne i doskonale uszczelnione laboratorium. Od lat 1960. ludzie starają się odkrywać obce życie, jednak istnieje ciągła obawa, że to życie, znajdujące się setki milionów kilometrów od Ziemi, nie jest tak naprawdę obce. Czy już zanieczyściliśmy Marsa, Saturn czy Jowisza naszymi odpornymi bakteriami, które mogłyby kolonizować całe planety? Im więcej czasu mija, tym odpowiedź wydaje się bardziej oczywista…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.