Obrazy z kropek – technika malarska, którą warto poznać

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nie trzeba daleko podróżować, żeby oglądać piękne widoki! Można stworzyć własny krajobraz dzięki farbom akrylowym. I dokładnie to zamierzamy zrobić! Potrzebne nam będzie płótno, taśma maskująca, farby akrylowe, pędzle i szpachelka. W tym odcinku pokażemy, jak namalować piękny krajobraz bez mieszania farb na palecie. Nie trzeba – będziemy tworzyć bezpośrednio na płótnie! Wykorzystamy świetną technikę malowania kropkami. To sposób, z którym poradzi sobie nawet początkujący!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.