Obalamy 9 mitów dotyczących Trójkąta Bermudzkiego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Trójkąt Bermudzki od wielu lat stanowi tajemnicę i pobudza ludzką wyobraźnię. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę jak wiele statków i samolotów zaginęło na tym obszarze Atlantyku. Niektóre teorie są nie do przyjęcia dla naukowych umysłów, bowiem wspominają choćby o szczelinie w czasoprzestrzeni, albo o morskich potworach. Ale co tak naprawdę wiemy o tym enigmatycznym miejscu? Cóż, wystarczająco dużo, aby do reszty obalić 9 mitów związanych z Trójkątem Bermudzkim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.