Obalamy 54 najpopularniejsze mity na różne tematy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kto z nas nie podzielił się fascynującymi ciekawostkami ze znajomymi czy nauczycielami tylko po to, żeby później się dowiedzieć, że są nieprawdziwe? Świat pełny jest powszechnych mitów i błędnych wierzeń. Jedno z nich dotyczy Trójkąta Bermudzkiego. Wierzymy, że jest on fragmentem oceanu, gdzie piloci i żeglarze na zawsze znikają. Okazuje się jednak, że na tym obszarze tonie i znika tyle samo okrętów, co na innych drogach wodnych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.