O człowieku, który wypadł z samolotu i nie zdążył założyć spadochronu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraźcie sobie, że wyskoczyliście z samolotu i spadacie swobodnie w przestworzach. Nie macie ze sobą spadochronu. Z każdą sekundą ziemia jest coraz bliżej. Czy uda wam się przetrwać? Są ludzie, którzy wyskoczyli z samolotu bez spadochronu i przeżyli, by nam o tym opowiedzieć! Jednemu mężczyźnie poszczęściło się w trakcie lotu i dzięki temu zdołał ocalić swoje życie. Była też stewardessa, która zdumiała cały świat swoim przerażającym upadkiem z samolotu, tylko że nie miała już tyle szczęścia co jej poprzednik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.