O człowieku, który wypadł z samolotu i nie zdążył założyć spadochronu

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wyobraźcie sobie, że wyskoczyliście z samolotu i spadacie swobodnie w przestworzach. Nie macie ze sobą spadochronu. Z każdą sekundą ziemia jest coraz bliżej. Czy uda wam się przetrwać? Są ludzie, którzy wyskoczyli z samolotu bez spadochronu i przeżyli, by nam o tym opowiedzieć! Jednemu mężczyźnie poszczęściło się w trakcie lotu i dzięki temu zdołał ocalić swoje życie. Była też stewardessa, która zdumiała cały świat swoim przerażającym upadkiem z samolotu, tylko że nie miała już tyle szczęścia co jej poprzednik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.