Nurkowie nie wierzyli własnym oczom, gdy podpłynęła do nich ta ogromna podwodna istota

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Naukowcy żartują czasami, że głębie światowego oceanu są gorzej zbadane, niż księżyc. Jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy: obecnie, według różnych danych, oceany zbadane zostały tylko w około 5%. Według badania opublikowanego w 2011 roku w czasopiśmie „PLOS Biology”, w oceanie żyje około 2,2 mln gatunków organizmów, z których odkryto tylko około 194 400 gatunków, tak więc nurkowie mogą czasem natknąć się na coś, co pobudza wyobraźnię naukowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.