Nowy artefakt Kleopatry przeraził naukowców

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kleopatra jest znana przede wszystkim z jednej rzeczy: oszałamiającej urody. Ale bez względu na to, jak atrakcyjna była, kojarzenie ostatniej faraonki w historii i kochanki Juliusza Cezara jedynie z wyglądem, nie jest sprawiedliwe. Dziś chcielibyśmy cofnąć się z Wami o ponad 2000 lat i przyjrzeć się jednej z największych tajemnic starożytności! Czy Kleopatra naprawdę była uwodzicielką, której nie można się było oprzeć? Co wiemy o jej tajemniczej śmierci? I dlaczego odkrycie jej grobu miałoby wstrząsnąć całą historią?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.