Nowoczesne technologie, które tak naprawdę są starożytne

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyżej, szybciej, dalej! Spojrzenie na niezliczone osiągnięcia techniczne współczesnej ludzkości pokazuje, jak postępowe stało się życie w naszych czasach. Wysyłamy astronautów w kosmos, opracowujemy coraz wydajniejsze maszyny i łączymy się praktycznie z całym światem. Ze względu na nasz styl życia oparty na technologii, zbyt często postrzegamy codzienne życie z przeszłości jako zacofane i prymitywne. Ale czy wiesz, że wiele z technologii, których używamy dzisiaj, ma starożytne pochodzenie? W dzisiejszym filmie możesz dowiedzieć się, jakie 10 rzekomo nowoczesnych wynalazków może mieć nawet tysiące lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.