Nowe tajemnicze odkrycie na Saharze wstrząsa naukowcami

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pośrodku jałowej pustyni, z dala od dróg, miast i jakichkolwiek oznak życia, Saharę zdobią uderzające detale na piasku. To dziesiątki geometrycznie ułożonych budowli, ciągnących się kilometrami wzdłuż linii prostej przez środkową Algierię. Zazwyczaj struktury te mają centralny punkt, który jest otoczony przez 12 innych – tak jak znamy to z tarcz naszych zegarków. Pierwsze nagrania tych tajemniczych kręgów obiegły sieć w zeszłym roku – jednak ożywione dyskusje w komentarzach nie doprowadziły do ostatecznej odpowiedzi na pytanie, kto stworzył obiekty. Dziś chcielibyśmy razem z Wami dotrzeć do sedna tej wielkiej tajemnicy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.