Nirvana

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wielki przebój z 1995 r. grupy Elbosco z Hiszpanii. Piosenka zdobyła światową popularność i była wykorzystana w brytyjskim filmie “Milionerzy” (“Millions”) z 2004 r. Grupa składała się z chłopców w wieku od 9 do 14 lat z chóru Escolanía del Real Monasterio z San Lorenzo oraz dorosłych instrumentalistów i solistów. Utwór jest mieszaniną gregoriańskiej pieśni śpiewanej po łacinie z wokalem śpiewanym po angielsku i współczesną muzyką pop. Piorunujący efekt końcowy przypomina dokonania zespołów Enigma i Era.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.