Niezwykłe sekrety zwykłych rzeczy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na co dzień otacza nas ogromna liczba przeróżnych przedmiotów, do których dawno już przywykliśmy. Wydaje nam się, że wiemy o nich wszystko i nawet nie zastanawiamy się nad tym, że mogą one skrywać tajemnice. Gdy je poznacie, zaczniecie inaczej na nie patrzeć. Obejrzyjcie do końca, a dowiecie się, jakie niezwykłe sekrety skrywają zwyczajne przedmioty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.