Niezwykłe pudełka origami na słodycze

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sammy dostał zaproszenie na przyjęcie urodzinowe! Ma prezent, ale niestety nie ma odpowiedniego opakowania. Ale Sue ma świetny pomysł! Zrobimy kilka pudełek, a Sam wybierze najlepsze! Dziś stworzymy pudełka origami na słodycze. Na pewno słyszeliście o technice origami. Ale i tak odświeżymy Waszą wiedzę! Origami to jedno z najbardziej uniwersalnych hobby. Trudno o kogoś, kto go nie lubi. W skrócie – origami to sztuka tworzenia papierowych figurek – zwierząt, kwiatów i innych. Wystarczy do tego kartka papieru (albo kilka), ręce i odrobina cierpliwości! Co stworzycie tą techniką?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.