Niezwykłe owoce, które zobaczysz po raz pierwszy w życiu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jakie są Twoje ulubione owoce? Pomarańcze, jabłka, kiwi? Oczywiście są one bardzo smaczne i zdrowe, ale nasza planeta oferuje nam wiele więcej owoców, o których wcześniej nawet nie słyszeliśmy. Niestety większość z nich nie jest dostępna w supermarketach i aby je skosztować, należy spakować walizki i zacząć podróżować. Jednak póki co możecie nacieszyć nimi swój wzrok, oglądając je na ekranie komputera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.