Niezwykłe odkrycie w Australii

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Australia: szósty co do wielkości kraj na świecie pod względem powierzchni, „The Land Down Under” oferuj nie tylko stały dom dla 25,8 mln ludzi, ale także niektóre z najbardziej niebezpiecznych zwierząt. Bogata w kulturę i atrakcje przyrodnicze Australia co roku przyciąga miliony turystów z całego świata. Dziś jednak chcielibyśmy pominąć dobrze znane zabytki– i przyjrzeć się niezwykłym odkryciom i formacjom krajobrazowym, które zachwycają nas swoimi niesamowitymi historiami! Przygotuj się na jaskrawe wody, niewytłumaczalne symbole i niezrównane formacje naturalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.