Niezwykłe odkrycia archeologiczne w Egipcie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przez ponad 3000 lat starożytny Egipt jako jedna z największych cywilizacji w historii świata rozrastał się w północno-wschodniej Afryce. Po jego upadku wiele skarbów i tajemnic, które skrywało to państwo zostało pogrzebanych pod piaskami pustyni. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka niezwykłych i niepokojących znalezisk jakie odkryto w Egipcie. Zapraszam do oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.