Nieznajomy uratował jej córkę i odjechał… Po dwóch latach „los” ZNÓW ich połączył…

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

O efekcie bumerangu słyszeli chyba wszyscy: polega on na tym, że każdy twój uczynek (czy to dobry, czy też zły) zawsze do ciebie wraca. Możliwe, że wielu w to nie wierzy bądź uważa, że to jakiś zwykły wymysł… Jednak dowodów na to, że jest to prawda jest naprawdę sporo. Efekt bumerangu może cię dotknąć nazajutrz bądź po upływie wielu lat, gdy już nawet na niego nie czekasz i się go nie spodziewasz… Najlepszym tego przykładem będzie powyższa historia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.