Niewiarygodne! Wilki ratują chłopców pod którymi zawalił się lód…

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zima to przepiękna pora roku. Mróz skuwa zbiorniki wodne, a wszystko dookoła pokryte jest białym śniegiem. Można jeździć na sankach, łyżwach, rzucać się śnieżkami czy lepić bałwana… Jednak bawiąc się, nie wolno zapominać o swoim bezpieczeństwie. W moim dzisiejszym filmiku opowiem wam historię o uratowaniu dwóch chłopców, pod którymi zawalił się lód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.