Nietypowe rozwiązanie na osiadające na lotniskach roje pszczół

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lotniska często pełne są podróżnych. Niekończące się loty, tłumy ludzi, bagaże… a czasem pszczoły. Dlaczego niektóre lotniska zatrudniają pszczelarzy? Taka praca faktycznie istnieje i można się o nią ubiegać. Tak samo jak o zawód opiekuna strusi czy podwodnego dostawcy pizzy. Ciekawe, jakie umiejętności powinienem wpisać w swoje CV. Zobaczcie 22 niewiarygodne zawody, które naprawdę istnieją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.