Nietypowe rozwiązanie na osiadające na lotniskach roje pszczół

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lotniska często pełne są podróżnych. Niekończące się loty, tłumy ludzi, bagaże… a czasem pszczoły. Dlaczego niektóre lotniska zatrudniają pszczelarzy? Taka praca faktycznie istnieje i można się o nią ubiegać. Tak samo jak o zawód opiekuna strusi czy podwodnego dostawcy pizzy. Ciekawe, jakie umiejętności powinienem wpisać w swoje CV. Zobaczcie 22 niewiarygodne zawody, które naprawdę istnieją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.