Niesamowite rośliny, które rosną w ekstremalnych warunkach

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Rośliny przystosowały się do życia na większości obszaru naszego globu i to nie tylko do tych najlepszych środowisk, ale także do ekstremalnych warunków. Pokażemy wam dziś, że są takie, które żyją tysiące lat i to na pustyni, takie, które potrafią się wskrzesić z za grobu, oraz takie, którym niestraszne mrozy znacznie wyższe niż te syberyjskie. Na koniec zaś opowiemy o tych, które rosną tak szybko, że można to zobaczyć gołym okiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.