Niesamowite pływające domy przyszłości

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Łodzie mieszkalne to dość powszechne rozwiązanie, które dziś nikogo już nie zaskoczy. Ludzie żyją na wodzie w wielu krajach i trend ten zyskuje tylko na popularności. Nic dziwnego, bo z oceanami, rzekami, jeziorami, które zajmują większość powierzchni Ziemi, była to tylko kwestia czasu. Współczesne „domy na wodzie” bardzo się jednak zmieniły i zapewniają wszystkie dobrodziejstwa cywilizacji, podobnie jak ich lądowe odpowiedniki. Modele klasy luksusowej nie ustępują pod względem komfortu wielkim willom. Nowoczesne, a niekiedy luksusowe łodzie mieszkalne szturmem podbijają świat nieruchomości na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.